2009 m. birželio 17 d., trečiadienis

Kaip pradėti darba internete?

Pinigus internetu gali uždirbti ir tu!

Uždirbti internete? Jūs turbūt juokaujate. Taip dažnas reguoja į šia galimybę. Tačiau, tai klaidinga nuomonė! Uždirbti pinigus internete senai nebuvo taip paprasta. Prašom skirti man keleta minučių, kad galečiau jums papasakoti apie jau daug kam elementarius dalykus.

Pagrindinis jūsų darbas - spaudinėti interneto puslapių nuorodas. Paspausti 20 nuorodų jums užtruks apie 10 minučių, o vieno paspaudimo kaina svyruoja nuo vieno iki pusantro amerikos cento per paspaudimą. Taigi, kiek nuorodų paspausite, tiek ir uždirbsite. Galėsite nesijaudinti dėl pinigų stygiaus, jums padės verslo modelis Pay To Click

Pay To Click - tai interneto marketingo modelis, kuris skirtas didinti internetinių tinklalapių lankomumą. Modelis veikia labai paprastai: naujo tinklalapio savininkas (imone, kompanija ir t.t.) nori padidinti tinklalapio lankomumą kreipiasi į PTC (dar kitaip sponsoriai) tinklalapius ir jiems sumoka didelius pinigus. PTC tinklalapis paskelbia kliento nuorodą viešai, o kad pritrauktų daugiau lankytojų dar už apsilankymą sumoka. Galutiniame rezultate naujo tinklalapio lankomumas labai padidėja, o lankytojai uždirba už tai, kad apsilankė naujame tinklalapyje.

Antras iš darbų būtu užimantis laiko tad šiuo užsiėmimu patariu užsiimti tik tiems kurie gali skirti daugiau laiko prie pc nes tai būtų komentarų rašymas forumuose už pinigus ( yra taisykles tad šypsenele ar pora žodžių neužteks daugiau apie šy darba rasite archyvę. Dar galima užsiimti PTS užduočių vykdimu bei kitais darbais kuriuos aprašysių po viena.

Taigi, nuo ko viską pradėti?

Norėčiau sudaryti trumpa šablona kuris mano nuomuone yra produktyvaus darbo pagrindas. tai nėra būtinos salygos jas pagal poreikius galima keisti kitomis.

1. Sukurkite sąskaitą AlartPay ir PayPal (kaip susikurti rasite kituose dienorašcio straipsniuose.) Tai internetinės sąskaitos, kur bus siunčiamas jūsų uždarbis. Kreditines kortelės registruoti nebutina.

*pastaba - nenaudokite internetinio pašto one.lt nes negausite patvirtinimo.

2. Užsiregistruokite Autosurf sponssoriuose (nuoruodas rasite kitose dienoraščio straipsniuose - žiųrėti archyve)susitvarkytite naršykle Firefox, kad automatiškai įsijungtu paleidus naršyklę

3. Susitvarkykite naršykle spartesnem jos veikimui (kaip tai padaryti rasite dienoraščio archyvę)

4. Įdiegkite į naršykle priedus palengvinti darbui internete (Greasmonkey, scriptai įvairūs ir kiti priedai. Žiūrėti archyvę)

5. Užsiregistruokite PTC puslapyje. Kuo daugiau tokių puslapių užsiregistruosite, tuo geriau. (nuorodos puslapio archyve)

6. - tiems kurie turi laiko būti dažniau prie PC ir negaili laiko, nori spartesnių pinigų užsiregistruokite PTS ,PTP sponsoriuose ir apmokamų forumų dalyvavime(daugiau apie tai archyvę).

7. Susipažinkite su skriptai kurie palengvins darba PTC sponsoriuose. nustatykite juos kiekvienam ptc sponsoriui kur dyrbat. tie PTC sponsoriai kuriuose scriptai neveikia, bet aš primygtinai patariu dirbti, pasidarykite favorit lista arba kita koky jums priimtina būda kied neraleistumete jų nei vieną dieną.

8. Ieškokite draugų kuriė užsiregistruotų per jūsų nuoruoda tampant jūsų referalu (referalas žmogus kuris dirbant uždirba ir jums pinigų nes jūs jy rekomendavot)

9. Uždirbus pinigus persiveskite į atsidaryta sąskaitas AlartPay arba PayPal (arba kitas) iš ten jau galite atsiimti pinigus pervedant juos arba reinvestuojant į tuos pačius PTC sponsorius norint įsigyt daugiau referalų ar premium paslaugas

10 Domėtis naujais perspektyviais sponsoriais( stengsiuosi juos atnaujinti ir įtraukti savo dienoraštyje)

Taigi, kaip su pinigais?

Kiekviename PTC tinklalapyje uždirbtus pinigus išmoka pasiekus tam tikrą pinigų sumą (minimali išmokama suma). Kiek esate uždirbę galite pamatyti prisijungę prie PTC tinklalapio ir paspaudę "My Stats" arba "My Account". Pasiekę minimalią išmokamą sumą galite ją pervesti į AlertPay sąskaitą. Tam reikia paspausti "Cashout", "Payout" arba "Convert". Pinigai turi būti pervesti nuo 24 valandų iki 5 dienų laikotarpyje.

Pastaba: pinigų negalėsite pervesti i AlertPay iš PTC (sponsoriaus) tinklapio, jei nebūsite surinkę tam tikro sumos limito. Skirtinguose PTC tinklapiuose skirtingi ir limitai, nuo 1$ - 25$. Taigi surenkate nustatytą limitą ir darote pavedimą.

O dabar turbūt savęs klausiate kodėl aš jums atskleidžiu šį unikalų būdą kaip užsidirbti pinigus?

Šiuo skelbimu aš ieškau naujų vartotojų (dar kitaip referalų arba Jūsų), kurie registruotųsi per mane. Kokia jums iš to nauda? O ji tokia, kad užsiregistravę per mane Jūs užsitikrinate sau didesnį ir pastovesnį nuorodų skaičių ir visapusiška mano pagalba, o aš tuo tarpu už kiekvieną pritraukto naujo vartotojo atverstą nuorodą gaunu iš PTC tinklapio 0,5 - 1 amerikietišką centą.(Tai ne iš jūsų saskaitos tad nesigasdinkite) Sakote, gudru? O kuo Jūs prastesni? Kai užsiregistruosite mano apačioje pateiktose nuorodose, Jūs taipat, kaip ir aš, tokiu pačiu principu galite pritraukti naujų vartotojų - stenkitės kuo daugiau žmonių papasakoti apie tai!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą